Elion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Myrcella Ellyrien
Myrcella Ellyrien
Elf
Profesja : Ogólna
Liczba postów : 77

Doświadczenie : 21

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności EmptyWto 26 Lut - 11:29



Wolne!

......................................................................................


Dłuższe i krótsze przerwy od forum
Postanawiasz na jakiś czas rozstać się z naszym forum? Koniecznie daj o tym znać innym, tak by twoja posada, czy rezerwowany wizerunek nie przepadł, a osoby, które z tobą grały nie głowiły się, czemu Cię nie ma. Użyj ku temu poniższego kodu.

Kod:

<center><div style="background: #222e28; padding: 5px;-webkit-border-radius:  20px;-moz-border-radius:  20px;border-left: 5px solid #384c42;border-right: 5px solid #384c42;width: 450px;"><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Special+Elite' rel='stylesheet' type='text/css'><br><div style="font-size: 20px;font-family: Special Elite;color:#435b4f">Imiona postaci biorących wolne
</div><div style="font-size: 13px; font-family: Georgia; padding: 30px;">[justify]Tu wpisz od kiedy do kiedy i dlaczego Cię nie będzie. [/justify]</div></div></center>
Powrót do góry Go down
Brom Straszliwy
Brom Straszliwy
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 12

Doświadczenie : 13

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPon 1 Kwi - 17:45


Brom Straszliwy
Od hmm, teraz Smile do przyszłego poniedzałku (tj. 8 kwietnia)
Dlaczego? Z powodu świątecznego zawirowania rodzinnego, poświątecznej nauki oraz weekendowych odwiedzin chłopaka Smile
Powrót do góry Go down
Tanrael aed Fehretes
Tanrael aed Fehretes
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 28

Doświadczenie : 25

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyWto 2 Kwi - 8:29

Zgłaszam, że nie będzie mnie przez ok. miesiąc, choć zdarzyć się może, że będe w jego czasie wchodził, ale rzadko, gdyż po prostu aktualnie nie mam czasu.
Powrót do góry Go down
Rhaenys Lea Var'dael
Rhaenys Lea Var'dael
Potomek smoka
Profesja : Łowca
Liczba postów : 98

Doświadczenie : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySro 3 Kwi - 16:26


Rhaenys, Nyven
Będę odpisywać, ale nie obiecuję, że szybko. Szkoła, szkoła, znowu szkoła i rysunek. Postaram się zająć ważnymi sprawami, jakieś aktualizacje, zmiany w ekwipunku i tak dalej, jeśli będę miała chwilę. No i wpadnę do Was pewnie czasem na chb pogadać I love you
Tak nie wiem, do końca kwietnia albo połowy maja mam bardzo ograniczony czas, chociaż to wszystko zależy od tego, jak bardzo zmęczy mnie fizyka ;>

Powrót do góry Go down
Reinmar von Bielau
Reinmar von Bielau
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 63

Doświadczenie : 54

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPią 26 Kwi - 8:03


Reinmar von Bielau
Moja nieobecność potrwa jeszcze zapewne około tygodnia. Postaram się wrócić i poodpisywać jak najszybciej się da.
Powrót do góry Go down
Wincent
Wincent
Człowiek
Profesja : Bard, ministrel, trubadur, jednym słowem artysta
Liczba postów : 8

Doświadczenie : 11

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw 2 Maj - 14:54

Majówka to ciężki okres dla nas wszystkich, a niestety trafiło mi się kilka "spraw" po drodze co wpłynie znacznie na moją obecność.

Peace
Powrót do góry Go down
Lorë'Lhin
Lorë'Lhin
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 74

Doświadczenie : 67

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw 2 Maj - 15:43


Imiona postaci biorących wolne
Przez najbliższe kilka dni mogę blokować wątki, potem jeszcze nie gwarantuję jak tam się wyrobię w czasie, ale możliwe, że też mogę zamulać. W razie czego, przepraszam tych, z którymi gram i bez cienia żalu możecie mnie omijać, jeśli macie taką możliwość.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Empty

Powrót do góry Go down
 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elion  ::  « Ogłoszenia »-