Elion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Myrcella Ellyrien
Myrcella Ellyrien
Elf
Profesja : Ogólna
Liczba postów : 77

Doświadczenie : 21

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPią 1 Mar - 16:07



Poszukiwania

......................................................................................


Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Jeżeli ktoś z was poszukuje jakiejś konkretnej postaci, bądź chce by ktoś ją utworzył (np. brat, kuzyn, dawna miłość), może zgłosić to w tym temacie. W tym celu należy użyć poniższego kodu. Osoby zainteresowane, powinny kontaktować się z autorem zgłoszenia poprzez pw.

Kod poszukiwań:
Kod:
<center><div class="tlo"><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Special+Elite' rel='stylesheet' type='text/css'><br><div class="tekstrel">Tytuł poszukiwania
</div><div class="tekstwpis">[justify]Tu wpisz dokładnie kogo i w jakim celu szukasz.[/justify]</div></div></center>





Ostatnio zmieniony przez Myrcella Ellyrien dnia Sob 9 Mar - 14:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Myrcella Ellyrien
Myrcella Ellyrien
Elf
Profesja : Ogólna
Liczba postów : 77

Doświadczenie : 21

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySro 6 Mar - 19:48


Doradcy i narzeczony!
Elengard tak naprawdę nie funkcjonuje bez doradców Myrcelli. Teoretycznie pozycja takowa jest tylko jedna. Jednakże w tą rolę wpisuje się także skarbnik, czy zarządca. Oferuję, że każdy z 3 doradców dostanie taką sama zapłatę! Są oni naprawdę baaardzo potrzebni. Pilnują by Myr nie była skrajnie pijana na przemowach, podnoszą ją pijana tłumacząc chorobą, chowają przed nią kolejne wina i próbują walczyć. I bywa między nimi różnie! Intrygi wszakże mile widziane. Starają się mimo to dobrze radzić, bo królestwo jest najważniejsze. Nie pogardzę także układem, że jednemu najbardziej zależy na złocie, drugiemu na państwie, a trzeciemu na jeszcze czymś innym. Acz charaktery oczywiście są do wyboru! Myr nie zawsze ich słucha, nie zawsze bierze pod uwagę ich namowy, czasem postępuje odwrotnie. A jednak, wie, że są jej bardzo, bardzo potrzebni.
1 już jest, jeszcze szukamy dwóch

Jakieś dziesięć lat temu Myr była zaręczona. On pochodził z szanowanego, bogatego rodu, więc jej brat postanowił ją za niego wydać. Wygodny układ, ale nie zupełnie dla niej. Gdy tylko brat zmarł, Myrcella zerwała zaręczyny, wszakże była władczynią i sama mogła decydować z kim się ożeni! A że na śluby żadne nigdy nie miała ochoty, to plan poszedł z dymem. Lata minęły, jakie będą teraz ich relacje? Pasują mi i wrogowie, wszakże facet na pewno czuje się urażony po takiej zniewadze. Może nawet chce ją pozbawić tronu i zgarnąć go dla siebie? Może też ją kochać! Wszakże z jego strony ślub nie musiał być czysto politycznym posunięciem.


Ostatnio zmieniony przez Myrcella Ellyrien dnia Sro 20 Mar - 22:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rhaenys Lea Var'dael
Rhaenys Lea Var'dael
Potomek smoka
Profesja : Łowca
Liczba postów : 98

Doświadczenie : 26

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyCzw 7 Mar - 9:48


Dzieci
Więc Rhae ma trójkę dzieci. Pierwszy chłopak ma 42 lata, urodziła go gdy miała 26. Kolejna dwójka to bliźnięta, zżyte ze sobą, mają 38. Jak widać mają już trochę lat, może łatwiej się będzie takimi pisało ^^ Nie mam na nie jakichś specjalnych planów, ewentualnie te bliźnięta - złodziej i zabójca, ale to zależy raczej od tego, kto będzie chciał tworzyć którekolwiek z nich ;p



Doradcy, wewnętrzni wrogowie, dowódcy, wszyscy
Najbardziej potrzebny doradca oraz ktoś, kto będzie próbował zabić/zrzucić z tronu Rhae w przyszłości. Wszelkie pomysły miele widziane! <3
Powrót do góry Go down
Helmskrim
Helmskrim
Potomek smoka
Profesja : Mag
Liczba postów : 29

Doświadczenie : 24

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 9 Mar - 14:28

Ja bym prosił na Doradcę Razz
Powrót do góry Go down
Rhaenys Lea Var'dael
Rhaenys Lea Var'dael
Potomek smoka
Profesja : Łowca
Liczba postów : 98

Doświadczenie : 26

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 9 Mar - 14:34

wolałabym uczonego, ale możesz zrzucać mnie z tronu <3
Powrót do góry Go down
Helmskrim
Helmskrim
Potomek smoka
Profesja : Mag
Liczba postów : 29

Doświadczenie : 24

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 9 Mar - 14:37

No doooobra, moze tak kiedys, ale no ok...
Powrót do góry Go down
Reinmar von Bielau
Reinmar von Bielau
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 63

Doświadczenie : 54

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyCzw 14 Mar - 10:45


Wojownicy i wojowniczki!
Władca ludzi rekrutuje najsroższe miecze, topory i włócznie spośród ludzi. Oferuję babranie się w krwi i głowy do ścinania! Co piękniejsze wojowniczki zapraszam do alkowy!

Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Patch de La Reynie
Wilkołak
Profesja : Bard
Liczba postów : 16

Doświadczenie : 22

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyCzw 21 Mar - 18:44


Rodziciel (wróg) pilnie poszukiwany
Gabriel zatrzymał swoje konia a Patch zrobił to krótko po nim, gdy nagle jakiś ciemny i duży, owłosiony potwór wyskoczył na nich z krzaków. Patch nawet nie wiedział kiedy ale pazury dosięgnęły jego ciała i spadł on z siodła na ziemię, obok niego z cichym jękiem spadł jego brat. Zamroczyło ich, młodszy widział przed sobą gwiazdy, nie był zdolny do żadnego ruchu a tymczasem usłyszał nad sobą sapanie, gdy rozwarł oczy a zamazany obraz wrócł do dawnego stanu ujrzał szeroki i masywny pysk wielkiego wilka, który raczej przypominał człowieka, może dlatego że stał na tylnych łapach. (...) nie mógł on teg znieść gniew był ak wielki, że nie poczuł bólu gdy jego ciało zaczęło się zmieniać.. Ostatnią rzeczą jaką zobaczył były rozszerzone ze strachu oczy brata, potem nastała tylko ciemność.
Jest to kawałek karty Patch'a gdzie jest wzmianka o jego pierwszej przemianie i starciu z wielkim wilkołakiem, którego o dziwo pokonał dzięki swojej niebywałej sile. I.. mam co do niego dwie propozycje
1) mógłby to być jego ojciec, który chciał poznać swojego syna, bądź chciał siłą wyciągnąć z niego wilczą naturę dlatego zaatakował jego brata. W każdym razie Patch mógłby go spotkać po latach, dowiedzieć się o sobie więcej.. to jest do ustalenia.
2) mógłby to być przypadkowy wilkołak, który zawędrował do ich rodzinnej wioski w poszukiwaniu krwi, taki maniak, zbyt pewny siebie, który o dziwo przegrał z nowym i świeżym wilkołakiem, bo wtedy Patch miał zaledwie 15/16 lat. Mogłby go szpiegować i próbować odszukać, by albo przeciągnąć na swoją stronę bo przecież taka siła jest niebywale rzadka, albo po prostu go zabić bo sądzi, że to zagrożenie dla wilczego gatunku.
Powrót do góry Go down
Visenya Var'dael
Visenya Var'dael
Potomek smoka
Profesja : Złodziej
Liczba postów : 35

Doświadczenie : 27

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPią 22 Mar - 19:05


Zabójczy brat-bliźniak!
Otóż Rhaenys zakładała, że ma troje dzieci - starszego syna i bliźniaków, złodziejkę i zabójcę. Odnośnie tego co działo się w rodzinie to chyba najlepsze wskazówki są w historii R. Tak czy inaczej, byliby ze sobą bardzo związani i tworzyliby bardzo zgrany duet. Po więcej info zapraszam na priv :>
Powrót do góry Go down
Kaireen von Bielau
Kaireen von Bielau
Człowiek
Profesja : Wojowniczka
Liczba postów : 11

Doświadczenie : 16

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 23 Mar - 11:40


Zostańmy przyjaciółmi!
Poszukuję przyjaciela Kai. Tu, w dziejach minionych można przeczytać jego opis, aczkolwiek imię i nazwisko można zmienić ^^ w każdym razie lat 19, biedny mieszczanin. Jak co pisać na PW :3
Powrót do góry Go down
Brom Straszliwy
Brom Straszliwy
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 12

Doświadczenie : 13

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 23 Mar - 17:49


Siostrzyczka
Brom ma siostrę, młodszą od niego o 4 lata (ma teraz 39 lat). Właściwie nie jest ona jego rodzoną siostrą, ale jego rodzice przygarnęli ją i wychowali. Na imię jej Merida, ma rude włosy i zielone oczy. Co się z nią działo po odejściu Broma do miasta? To już do wymyślenia pozostawiam. Dość, że chciałabym żeby dziewczyna (teraz już kobieta) odnalazła się po latach. Jej przybrana matka mieszka w Yarbergu z Bromem, ojciec zginął, przygnieciony przez drzewo.
Powrót do góry Go down
Lorë'Lhin
Lorë'Lhin
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 74

Doświadczenie : 67

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 23 Mar - 18:37


Garbarza :: Stolarza
Poszukuję garbarza, który zechciałby od Lore odkupywać skóry z polowań i obrabiać je. jak i stolarza, który z kolei czerpałby zyski ze sprzedaży wyrobionych już surowców pod tobróbkę dla mojej elfki. Zależy mi tylko na tym by był to ktoś do stałego handlu. Charaktery, kreacje, wiek, rasa, dowolne. Jedynie miło by było gdyby byli to mężczyźni. Takiej pracy mimo wszystko kobieta nie podoła. Fajnie jeśli komuś udałoby się z tych pozornie zwyczajnych fachowców, udało stworzyć niebanalne postaci. Jeśli ktoś potrafi w tej miły sposób mnie zaskoczyć. ^^



Marginesu społeczeństwa i szemrawców
Poszukuję Śmiałych, odważnych, prężnych mężczyzn, wyjątkowo - chłopców, facetów do ekipy na polowania. Dowolność absolutna. Zdecydowanie NIE tylko elfów. Im większa różnorodność, tym ciekawiej. Mogą być to oswajacze zwierząt, kolejny łucznik, na pewno ktoś do walki bezpośredniej, obsługujący broń białą. Czarodziej? Czemu nie. Jeśli jest na wygnaniu i nie wstyd mu pracować z marginesem społeczeństwa - będzie fajnie. Nie musi być to zgrana ekipa. Możemy się żreć, podcinać sobie skrzydła, kopać pod sobą dołki, orzynać się na kasę, patrzeć na siebie spod byka, jeśli tylko razem będziemy ścinać poczwarom łby. Jeśli ktoś chce mi zrobić sprytnego hultaja, też będę szczęśliwa. Bądźmy kreatywni. Ja jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Powrót do góry Go down
Irinai Ikkavart
Irinai Ikkavart
Potomek smoka
Profesja : mag
Liczba postów : 33

Doświadczenie : 40

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPią 5 Kwi - 19:48


Cztery "kochające" siostrzyczki
Pan Ikkavart sióstr posiada cztery sztuki, rodzone, z jednej zahukanej matuli i jednego nadmiernie ambitnego tatusia. Przypuszczalnie wszystkie one nie darzą braciszka (ukochany synuś tatusia) jakąś specjalną sympatią, więc rodzinne kłótnie, wparowywanie mu do domu z pretensjami i cała reszta radosnych zabiegów "kochających" siostrzyczek jak najbardziej mile widziana. Przyjmę każdą wersję, od biednej i nieporadnej matki piątki dzieci, po nadmiernie pewną siebie wojowniczkę z wielkim toporem - do wyboru, do koloru.
Powrót do góry Go down
Tanrael aed Fehretes
Tanrael aed Fehretes
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 28

Doświadczenie : 25

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySob 6 Kwi - 23:11

Lore mogę zrobić dla ciebie postać tego garbarza, ale uprzedzam, że będzie upierdliwy i nie będzie również stolarzem ;p Napisz mi czy się zgadzasz.
Powrót do góry Go down
Lorë'Lhin
Lorë'Lhin
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 74

Doświadczenie : 67

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyNie 7 Kwi - 15:15

A nawet przewidywałam żeby było to dwóch mężczyzn, a nie jeden do obu fachów. Jeśli masz jakieś pytania, wal do mnie na pw po szczegóły, co by tu bałaganu nie robić. Co do Twojej kreacji - niech będzie i upierdliwy. Jak dla mnie wszystko jest do przyjęcia. ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Empty

Powrót do góry Go down
 

Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elion  ::  « Dodatki » :: Relacje-