Elion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Reinmar von Bielau

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Reinmar von Bielau
Reinmar von Bielau
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 63

Doświadczenie : 54

Reinmar von Bielau Empty
PisanieTemat: Reinmar von Bielau   Reinmar von Bielau EmptySro 13 Mar - 22:02

............................................................
Powrót do góry Go down
Lorë'Lhin
Lorë'Lhin
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 74

Doświadczenie : 67

Reinmar von Bielau Empty
PisanieTemat: Re: Reinmar von Bielau   Reinmar von Bielau EmptyWto 2 Kwi - 15:34







Gurth mellonamin Edan, naa belegohtar ar' Heruedanea*



List ten posyłam do Ciebie zza granicy rodzimych ziem Twoich, które opuściłam nie chcąc zakłócać równowagi niespokojnych przyjaciół czy mieszczan Twoich, których miałam okazję spotkać w drodze powrotnej w skromne moje progi. Jeśli się o moje zdrowie niepokoiłeś – martwić się już nie musisz. Względnie cała, względnie szczęśliwa wróciłam do domu. Jeśli tylko o dobrym stanie ciała świadczyć mogą obrzydliwie oszpecające mnie szramy na plecach. Niemniej jednak mój duch ma się dobrze, rad, że dane mi było Cię spotkać. Serce mi się tylko kraje, ze nie wiem, czy widzieć się jeszcze będziemy, Edan. A choć zdania byłam, ze losowi zawsze można pomóc – Twoi pobratymcy inne opinie na ten temat mają. Przeznaczenie – jeśli takie istnieje, a razem doszliśmy do wniosku, że owszem, miejmy nadzieję, że nie będzie mi wrogiem, gdybym chciała kolei życia (bądź Twoim dzielnym edanea - ludziom) stanąć naprzeciw. Składam Ci obietnicę, że jeśli natknę się na przesłanki zwiastujące nam przyszłe spotkanie, na pewno nie będę patrzeć na nie obojętnie. Na dowód tego, list ten możesz sobie zostawić, i w razie gdybym miała okrutnie Cię okłamać i obietnicy nie dotrzymać, zawsze możesz mnie szukać. Jeśli tylko znajdziesz na obskurnym odludziu, które moim domem ponoć się zwie. Zapomniałam powiedzieć: Saesa omentien lle. Miło mi było poznać Cię.

Lle Edhel**


    *tłum. Do mojego przyjaciela Edana, wielkiego wojownika i władcy ludzi
    **tłum. Twoja Edhel
Powrót do góry Go down
 

Reinmar von Bielau

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Reinmar von Bielau
» Reinmar von Bielau
» Reinmar von Bielau
» Aarchibald von Bielau
» Kaireen von Bielau

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elion  ::  « Dodatki » :: Listy-