Elion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Lorë'Lhin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lorë'Lhin
Lorë'Lhin
Elf
Profesja : Łowca
Liczba postów : 74

Doświadczenie : 67

Lorë'Lhin Empty
PisanieTemat: Lorë'Lhin   Lorë'Lhin EmptyNie 17 Mar - 19:26

Lorë'Lhin

Powrót do góry Go down
Rhaenys Lea Var'dael
Rhaenys Lea Var'dael
Potomek smoka
Profesja : Łowca
Liczba postów : 98

Doświadczenie : 26

Lorë'Lhin Empty
PisanieTemat: Re: Lorë'Lhin   Lorë'Lhin EmptySob 23 Mar - 16:21








Szanowna Lorë'Lhin

Dziękuję za list oraz chęć wytępienia bestii, panoszącej się w Silveredd. Mam już co prawda ochotnika, elfa, niejakiego Tanraela aed Fehretes, aczkolwiek myślę, że pomoc mu nie zaszkodzi. Chętnie spotkam się także z Tobą. Oczekuję Twego przybycia nieopodal Ametystowych Wodospadów za dwa dni. Do listu dołączam kolejny, z moją pieczęcią, który winien zostać nietknięty. Będzie użyteczny, jeśli trafisz na strażników, którzy bez wątpienia zapytają, co robisz na naszych ziemiach.
Z poważaniem
Rhaenys Lea Var'Dael
władczyni ziem Smoczych Potomków
Powrót do góry Go down
Reinmar von Bielau
Reinmar von Bielau
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 63

Doświadczenie : 54

Lorë'Lhin Empty
PisanieTemat: Re: Lorë'Lhin   Lorë'Lhin EmptySro 3 Kwi - 19:56







Arwenamin



Trudno wyrazić mi słowami jak niespodziewanym był dla mnie Twój list, Jasnowłosa. Bo choć zawiłe i kręte są ścieżki losu, prędzej gromu z jasnego nieba bym się spodziewał niż tak rychłej wiadomości od Ciebie, Edhel.
Tym bardziej jednak, miłą dla mnie jest wiadomość o Twym bezpieczeństwie i dobrym zdrowiu. Bliznami zaś się nie trap, gdyż nie są one w stanie przyćmić Twej urody. Vanimle sila tiri! Północ zaś bywa okrutna, a kilka szram na ciele małą stanowią zapłatę za możliwość ujścia z życiem.
Choć nie chcę ponownie wdawać się w dysputy na temat losu, to i mnie uradowałoby ponowne spotkanie. Nie wątpię również w Twój spryt, Edhel, który pozwoli Ci unikać kłopotów. Choć wnosząc po naszym ostatnim spotkaniu, Jasnowłosa, wcale od nich nie stronisz. Mimo to, w Lorelden, mamy powiedzenie - nie szukaj kłopotów, same cię znajdą. Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle!
Pozwalam jednak sobie na nadzieję, iż przeznaczenie pozwoli mi znów Cię ujrzeć, być może w mniej surowych okolicznościach. Bo choć czas niespokojny, nader interesującym było nasze spotkanie, Edhel.
Na ostatnie zaś słowa Twego listu, szczerze odpowiem, Ta nae seasamin. Cała przyjemność po mojej stronie!

R
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Lorë'Lhin Empty
PisanieTemat: Re: Lorë'Lhin   Lorë'Lhin Empty

Powrót do góry Go down
 

Lorë'Lhin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elion  ::  « Dodatki » :: Listy-